Internátní výcvik psa v našem centru

KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM POUZE V PROVOZNÍ DOBĚ / Pondělí - Pátek: 8.00 - 16.00 Hod. Děkuji za pochopení

Výchova a výcvik psa může být někdy pro majitele psa časově náročný nebo není v majitelových silách psa vycvičit. V těchto případech může zákazník využít službu, kdy pes nastoupí na výcvik do naší Psí školy. Výcvik psa s ubytováním může absolvovat pes v jakémkoli věku a jakékoli rasy včetně kříženců.

Při pobytu psa v našem Psím centru vychováme psa podle klientových představ. Nejedná se vždy pouze o základní poslušnost tzn., aby pes netáhl a chodil na prověšeném vodítku, aby zvládal povely sedni, lehni, zůstaň v přítomnosti jiných psů i lidí a samozřejmě to nejdůležitější, aby přiběhl na přivolání. Mezi časté přání zákazníků patří, aby pes nedemoloval zařízení bytu, bezdůvodně neštěkal v domě nebo na zahradě, neskákal po lidech, aby uměl cestovat hromadnou dopravou nebo automobilem. Řešíme i problémové chování, jako je agresivita psů na lidi a ostatní psy, bázlivost nebo problémy v soužití více psů v rodině.

Doba pobytu psa v našem Psím centru je různá. Záleží vždy na požadavcích zákazníka, na stavu a povaze psa. Vše začíná osobním setkáním s Vámi a Vaším psem. Na schůzce si popovídáme, podíváme se na Vašeho psa, přezkoušíme vlohy psa a zodpovíme Vaše dotazy. Získáte představu o tom, co je reálné s Vaším psem uskutečnit a za jakou dobu. Přesto, že služba je hojně využívána, kapacita psů je bohužel omezena. Přijímáme současně jednoho, maximálně dva psy. Jde o to, aby byla psovi věnována maximální péče a pozornost.

V tomto intenzivním denním studiu se pes stává součástí rodiny trenéra, zapojuje se do běžných denních aktivit a přichází do nové smečky psů. Podle podmínek na jaké je pes zvyklý, je zvolen druh ubytování. Psi můžou být ubytovaní venku i uvnitř domu. V prvních dnech pobytu je se psem navazován kontakt a seznamuje se s novým prostředím. Majitel dává psovi na pobyt jeho oblíbené hračky a pamlsky, aby se pes cítil dobře. Pes, který se bude cítit dobře a spokojeně, se lépe a rychleji učí.

Trénink se psem probíhá v nejrůznějším prostředí, např. v přírodě, ve městě, ale i na zahradě s volně puštěnými psy. Pes trénuje i mezi účastníky individuálních a skupinových kurzů. Je pochopitelné, že páníček má o svého mazlíčka starost, proto není problém, aby majitel svého psa viděl během výcviku či hře na zahradě. Podmínkou je, že majitel nesmí přijít do přímého kontaktu se psem. Ze zkušenosti už víme, že stesk zažívají spíše majitelé. Pes je natolik zaměstnáván trenérem nebo psy, že si ani nevzpomene. Přesto na konci pobytu dochází k radostnému vítání.

Po uběhnutí domluvené doby přichází na řadu předvedení psa tzn. ukázka toho, co se pejsek v Psí škole naučil.  Následně  pracujeme s klientem, aby se naučil, jak správně svého psa "ovládat". Tím, že si majitel svého psa odveze domů, práce nekončí. Jsme i nadále v kontaktu a po několika dnech se opět setkáme a vše si znovu projdeme. Takové setkání proběhne zpravidla dvakrát až třikrát, abychom měli jistotu, že páníček pracuje se svým psem správně.

 

Výcvik psa s ubytováním:

Ceny jsou uvedeny za jeden den ubytování + výcvikové lekce

Jaký pes je u nás ustájen za účelem výcviku? Pes s papírama - pes bez papírů - pes kříženec - pes z útulků

Věk ustájených psů za účelem výcviku? štěňata od 2,5 měsíce až po psy do stáří 2,5 roku

 Krmení si hradí majitel.

Socializace, základní cviky poslušnosti ……………………………………………….

 

Socializace, základní cviky poslušnosti + pachové práce ………………………….

Socializace, základní cviky poslušnosti + obranné práce ………………………….

Socializace, základní cviky poslušnosti + pachové a obranné práce ……………

600 Kč/ den

 

700 Kč/ den

800 Kč/ den

1000 Kč/ den

Kynologické výcvikové centrum K-9 TRAINING - PSÍ PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM 2001 - 2023 / Výcvik psů Pelhřimov, Převýchova psů, Kynologie Pelhřimov, Cvičák Pelhřimov, Kynologické centrum Pelhřimov, Výcvikové centrum pro psy Pelhřimov, Chov psů Pelhřimov, Výživa psů Pelhřimov, Psí trenér Pelhřimov, Trenér psů Pelhřimov, Internátní výcvik psů Pelhřimov, Individuální výcvik psa Pelhřimov/ Kynologické výcvikové víkendy, Individuální víkendové výcviky, Převýchova psů, Psí psychologické centrum, Polepšovna mazlíčků, Psí psycholog, Odborná převýchova psů, Kynologické poradenství, Etologie psů, Chov psů, Výživa psů, Psí polepšovna Pelhřimov / IČ 86877992 Instruktoři a lektoři centra: Zdeňka a Vojta Maurerovi